Noviny

Zlata lyže na papíře

Rubriky: Noviny
/ Aneta Linková

Závody Světového poháru v běžeckém lyžování sice letos neproběhly, zato Zlatá lyže na papíře měla na startu 102 závodníků. Závody byly opravdu napínavé a rozhodčí …

Závody byly opravdu napínavé a rozhodčí z kulturní komise vybrali vítěze hned v několika kategoriích.

Všechny soutěžní práce  budou od konce března vystaveny v oknech kulturáku a vystřídají současnou výstavu Komenský v komiksu .

Gratulujeme autorům, kteří se umístili na bedně, jejich práci si můžete prohlédnout v kolážích.
Ceny a diplomy budeme brzy rozesílat.

Pokud jste ještě neuklidili lyže, vyražte vyzkoušet část trati, která byla pro závody připravena. Pro veřejnost je stále udržovaná ve Vysočina aréně.