Novoměstská losovačka

Rubriky: Noviny
Aneta Linková  Sdílet článek na nebo

Poslední zářijové kolo je tady a s ním i velké finále. O 10 000 Kč je ve hře 470 účtenek!

Novoměstská losovačka

Město připravilo několik akcí na podporu novoměstských živnostníků.

První z nich je Novoměstská losovačka. Losovačka je soutěž pro všechny návštěvníky obchůdků a služeb, které provozují novoměšťáci.“ popisuje Michal Šmarda, starosta města soutěž ve zkratce. Pokud od konce června do konce září nakoupíte v provozovnách označených speciální samolepkou Losovačky a přihlásíte svoji účtenku s hodnou vyšší než 100Kč, můžete vyhrát skvělé ceny. Slosování bude probíhat každý měsíc a každý měsíc rozdáme ceny dvaceti přihlášeným účtenkám. Připravené jsou i soutěže na sociálních sítích. Na konci září ze všech přihlášených vylosujeme hlavní výhru 10 tis. Kč. doplňuje Aneta Linková, referentka odboru ŠKSV.

 

  • V červnovém losování zvítězily účtenky z prodejny Kuchyňské linky a Elektro Pejchal. Majitelé účtenek získají poukaz v hodnotě 2000 Kč a 1000 Kč, super ceny dostane dalších 18 vylosovaných.  Celkem se do červnového kola přihlásilo 96 účtenek.
  • V červencovém kole se přihlásilo celkem 171 účtenek. Majitelka účtenky na prvním místě získává poukaz v hodnotě 2000 Kč do Hračkářství Ivy Rajské a druhá výherkyně zase poukaz v hodnotě 1000 Kč do Knihkupectví u Salvátora. Gratulujeme!
  • V srpnovém kole se o výhry utkalo 204 účtenek. První místo putuje majiteli účtenky z Lékárny u Salvátora a může se tak těšit na poukaz právě do lékárny. Na druhém místě si poukaz v hodnotě 1000Kč užije paní, která přihlásila účtenku z knihkupectví Dobrá kniha. Gratulujeme!

 Provozovny se mohou registrovat  po celou dobu soutěže na e-mail aneta.linkova@meu.nmnm.cz. Pravidla Losovačky najdete v příloze.

 

Kde samolepku od 1.6.2021 najdete?

Knihkupectví U Salvátora

Domácí potřeby a železářství Neuman

Ivana Rajská  – Hračky, papír

Kafé 133

Dobrá kniha

Lékárna U Salvátora

Informační centrum

Kosmetický salon CHARM

Kclub

Elektro Pejchal

Papír – Hračky pod nemocnicí

The Black Cup Espresso Bar

Zbraně a střelivo Hlavatý

Cukrárna u Janovských

Papírnictví Srbová

Kuchyňské linky Kuli

Zdravěnka Drahuška

Pekařství a zdravá výživa Slonkovi

Soubory ke stažení