Bilance roku 2017

Anketa zastupitelů

Milí čtenáři,
po celý následující rok na tomto webu budeme zveřejňovat názory zastupitelů Nového Města na Moravě na témata, která jsou nějak důležitá pro život ve městě. Každý měsíc nabídneme jedno téma a vy budete mít možnost svým hlasováním určit, čí názor se vám líbí nejvíce. Tři nejlépe ohodnocené příspěvky potom zveřejníme v tištěné verzi zpravodaje Novoměstsko.

Kdo odpověděl nejlépe? Hlasujte níže!

Otázka pro tento měsíc zněla:

Jak hodnotíte uplynulý rok v Novém Městě na Moravě?

Roman Wolker k tématu Bilance roku 2017 říká

Pro mě osobně je nejdůležitější věcí schválení rozpočtu ZM na posledním jeho zasedání. Jsem velice rád, že se oživil projekt "Sportovní haly", který byl kvůli změnám v projektu (např. horolezecká stěna) o několik měsíců odložen. Finanční výhled města NMnM je natolik v dobré kondici, že bude možné se stavbou začít již v roce 2018 a to je moc dobře. Stále se hovoří a píše o mikroregionu Novoměstsko, které je spojené s úpravou lyžařských tratí. Myslím si, že tato služba je na špičkové úrovni a vedení svazku obcí držím palce, aby se jim všechny nápady podařilo oživit.

(Hlasů: 6, Průměr: 4,33)

Ing. Pavel Štorek k tématu Bilance roku 2017 říká

Největším úspěchem končícího roku je Komunitní dům pro seniory. 22 bytů pro naše lidi je prostě dobrá věc. Pochvalu zaslouží i nová parkovací místa na Sportovní, rekonstrukce Drobného nebo chodník na Petrovické. I když kvalita je ve všech třech případech sporná. Budu trvat na opravách a na tom, aby se některé chyby už neopakovaly. Rostly platy a výdaje na dotace, granty a příspěvkovky. Věřím, že to většinu lidí potěšilo, ale vedení města musí myslet na to, že dobré časy taky někdy skončí a utrácet s rozvahou. Celkově je bilance dobrá, ale pořád platí: důvěřuj, ale prověřuj.

(Hlasů: 3, Průměr: 3)